Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10

Albert Lin niset në një aventurë globale nga thellësitë e Detit të Zi deri tek Andet peruane, në kërkim të origjinës së rrëfenjave mbi Përmbytjen e Madhe.

Transmetimet në kanale:

National Geographic  

Episodi vijues:

10.6.23
14:00
Qytetet e Humbura me Albert Lin: Inxhinjeria Antike
10.6.23
15:00
Qytetet e Humbura me Albert Lin: Ethet e Arit
REKOMANDIMET
 • Histori Shqiptare

  image
  Reportazh nga Alma Cupi. Histori per njerezit qe punojne, kontribuojne per komunitetin, ngrene biznese, ruajne, traditen, kulturen si dhe ndihmojne ne zhvillimin...
 • WWII Documentary Films

  image
  Award-winning documentary films produced to enlighten future generations about the personal stories of the WWII generations.
 • Terra X (1982)

  image
  Terra X - Expedition into the unknown.
 • Witness (2019)

  image
  Acclaimed documentaries from across the globe bringing world issues into focus through personal stories.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.