poster

Hotel Almirante

Hotel Almirante (2015)

Romance | Spanjë

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.8/10

Cristina Sanjuan is a young woman who chose a strange place to end her life, a room at the Almirante Hotel in Ribanova, Galicia. No one knows who she is or why she committed suicide. However, it turns out that Cristina had a reason to select this particular scene for her death. Hotel Almirante reconstructs a love story while the history of the hotel unfolds, from its founding in the second decade of the twentieth century until the postwar years.

REKOMANDIMET
 • Kriza Në Familje (2003)

  e mërkurë
  image
  Michael Bluth, a widower with a 13-year-old son, named George-Michael, is forced to keep his large and dysfunctional family together after his father is arrested...
 • Seksenler (2012)

  e mërkurë
  image
  Turkey's series about the events experienced in the 1980s
 • Ridiculousness (2011)

  e mërkurë
  image
  Prezantuar nga Rob Dyrdek,"Çmenduri Gazmore" ("Ridiculousness") mbledh videot amatore për të qeshur nga interneti dhe i shndërron në një episod televiziv novator,...
 • KESTËLL (2009)

  e mërkurë
  image
  Richard "Rick" Castle is a millionaire playboy who recently killed off his main character when a serial killer starts killing people like he does in his books. He...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.