Prva makedonska fudbalska liga je najviše fudbalsko takmičenje u Severnoj Makedoniji u organizaciji Fudbalskog saveza Makedonije.

Ishte në kanal:

Arena Sport 5 RS  Arena Sport 4 RS  Arena Sport 3 RS  Arena Sport 2 RS  

REKOMANDIMET
 • Scottish Championship

  image
  The Scottish Championship, known as the cinch Championship for sponsorship reasons, is the second tier of the Scottish Professional Football League, the league...
 • 2. Bundesliga

  image
  Ako nije najjača onda je sigurno najbolje praćena druga fudbalska liga na svetu. Budite i vi kao pravi fudbalski ljubitelj nemačke filozofije fudbala uz 2....
 • Belgian First Division A

  image
  The Belgian First Division A, Belgian Pro League, or 1A Pro League, is the top league competition for association football clubs in Belgium.
 • FA Premier League

  image
  Premijer liga (engl. Premier League) je najviša profesionalna fudbalska liga Engleske. U njoj se takmiči 20 klubova sa ostrva za titulu prvaka Engleske. Sezona...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.