Vlerësimi: 8.6/10

Puffin Rock follows the adventures of Oona, her little brother Baba, and their family and friends on a gorgeous and wild Irish island.

Transmetimet në kanale:

Pikaboo  

Episodi vijues:

e premte
05:32
Puffin Rock 1, Ep. 72
Sot
11:21
Puffin Rock 1, Ep. 73
Sot
17:30
Puffin Rock 1, Ep. 73
Sot
00:06
Puffin Rock 1, Ep. 73
Sot
05:40
Puffin Rock 1, Ep. 73
REKOMANDIMET
 • Malo janje Kuzučuk (2012)

  image
 • Fireman Sam (1987)

  image
  Fireman Sam and his crew of firefighters interact with their small town neighbors and conduct rescues.
 • Wild Kratts (2010)

  image
  Chris and Martin Kratt are brothers who explore the wild throughout the world to learn more about animals and share conservation information. They have three...
 • Hello Carbot (2014)

  image
  Hello Carbot je animirana serija koja prati svakodnevne avanture dječaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći o kojima nije mogao niti...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.