Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.67/10
(6 Voto)

Inspired by the colors of the rainbow, seven magical girls from Kaleidoscopia are guardians of both nature and the Earth.

Transmetimet në kanale:

Pikaboo  

Episodi vijues:

e hënë
05:57
Rainbow Rangers 1, Ep. 18
Sot
09:08
Rainbow Rangers 1, Ep. 19
Sot
12:49
Rainbow Rangers 1, Ep. 19
Sot
17:58
Rainbow Rangers 1, Ep. 19
Sot
21:44
Rainbow Rangers 1, Ep. 19
Sot
00:29
Rainbow Rangers 1, Ep. 19
Sot
05:57
Rainbow Rangers 1, Ep. 19
REKOMANDIMET
 • Mighty Magiswords (2015)

  e diel
  image
  Two clumsy siblings search for legendary Magiswords to aid them in their "Warriors for Hire" business.
 • Mister Bean (2002)

  e diel
  image
  Join the strange but hilariously funny Mr Bean and his stuffed teddy on adventures such as avoiding an irate landlady or an evil one-eyed cat. A comedy animation...
 • Summer Camp Island (2018)

  e diel
  image
  Best friends Oscar and Hedgehog must summon all their courage to navigate the mysteries and wonders of a magic sleep-away camp. Summer Camp Island is the ultimate...
 • Grizzy dhe brejtësi (2007)

  e diel
  image
  Shtëpia e vrapuesit në pyllitështë zona e vetme e civilizimit njerëzor në mes të shkretëtirës në Kanada. Kur vrapuesi është larg, një ari me emrin Grizzy mendon...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.