Lives of three siblings are disrupted when their recently widowed mother declares she's in love with a new man. Tangled web of secrets, lies, rivalries and betrayals eventually leads to a murder.

Ishte në kanal:

HTV3  

REKOMANDIMET
 • Hudson & Rex (2019)

  image
  HUDSON and REX is an action-packed one-hour police procedural drama focused on the partnership between detective Charlie Hudson and his partner Rex, an...
 • Midsomer Murders (1997)

  image
  The British detective drama revolves around DCI Barnaby's efforts to solve numerous murders that take place in the fictional English county of Midsomer. The...
 • Grantchester (2014)

  image
  It's 1953, and Sidney Chambers is vicar of Grantchester, a village just outside Cambridge. Sidney's life is a quiet life - right up until the moment that murder...
 • The Closer (2005)

  image
  Krimet dhe tensionet zv.shefja e policisë Brenda Li Xhonson i zgjidh sipas menyrës së saj, tepër efikase, duke bërë më shumë armiq se miq. E suksesshme në punë, e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.