Fotot

African Voices Changemakers
REKOMANDIMET
 • Megastrukturat (2004)

  image
  This documentary series focuses on extreme construction projects -- be they the biggest, tallest, longest or deepest in the world -- and the machines used to...
 • Fókuszban

  image
 • Global 3000

  image
  Global 3000 – DW’s globalization magazine looks at the issues that are moving us today, and shows how people are living with the opportunities and risks of...
 • Doručak s autorom

  image
  Izravni prijenos programa "Doručak s autorom" sa Sajma knjiga u Istri.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.