E përballur me shkatërrimin e qytetit nga duart e një kompanie lakmitare të minierave, mësuesja rebele e shkollës së mesme Sarah Cooper përdor një shteg të errët hartografik për të shpallur pavarësinë.

Ishte në kanal:

FOX Life  

REKOMANDIMET
 • Auf Streife – Die Spezialisten (2015)

  image
 • Bettys Diagnose (2015)

  image
  Betty, along with her friend Lizzy, butt heads with other hospital staff to fight for the right diagnosis and save lives.
 • I Know This Much Is True (2020)

  image
  Middle-aged Dominick Birdsey recounts his troubled relationship with Thomas, his paranoid schizophrenic twin brother, and his efforts to get him released from an...
 • Shamikuqja (2011)

  image
  Ilyas as Asiye are 2young adults living in a village in turkey. Both are being pressured by their parents. ILyas due to his love to motorcycles and Asiye because...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.