Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(4 Voto)

The Belgian First Division A, Belgian Pro League, or 1A Pro League, is the top league competition for association football clubs in Belgium.

Transmetimet në kanale:

TRT Spor  Arena Sport 2 RS  

Ishte në kanal:

Arena Sport 1 RS  Arena Sport 5 RS  Arena Sport 4 RS  Arena Sport 3 RS  

Episodi vijues:

Sot
18:10
BELÇİKA PRO LİG ÖZETLER
e premte
20:45
Direkt BELGIJSKA LIGA: Zulte Waregem - Antwerp, fudbal
REKOMANDIMET
 • TFF 1. Lig

  image
  The TFF 1. Lig is the second level of the Turkish football league system. The league was founded in 2001 as the Turkish Second League Category A after the...
 • EFL League One

  image
  Engleska fudbalska liga 1 (često skraćeno kao League One ili Ski Bet League One u svrhu sponzorstva, a takođe je bila poznata i kao Football League One od 2004....
 • Russian Premier League

  image
  Ruska Premijer liga (ruski: Российская Футбольная Премьер-Лига) najjače je nogometno takmičenje u Rusiji. Osnovana je 2001. godine. U ligi se takmiči 16 klubova....
 • LaLiga

  image
  Primera ili popularno La Liga prva je španska fudbalska liga. Smatra se najboljom evropskom fudbalskom ligom sa čak 22 osvojene titule prvaka Evrope. Osnovana...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.