Prva liga Portugalije (trenutno nosi naziv Liga Portugal Bwin po generalnom sponzoru), najviši je rang fudbalskih takmičenja u Portugaliji.

Transmetimet në kanale:

TRT Spor  Arena Sport 3 RS  Arena Sport 2 RS  

Ishte në kanal:

Arena Sport 1 RS  Arena Sport 5 RS  Arena Sport 4 RS  

Episodi vijues:

Sot
19:15
PORTEKİZ SÜPER LİG ÖZETLER
e premte
21:15
Direkt PORTUGALSKA LIGA: Estoril - Gil Vicente, fudbal
e shtunë
19:00
Direkt PORTUGALSKA LIGA: Vitoria - Pacos Ferreira NIKOLA DELIĆ, fudbal
e shtunë
21:30
Direkt PORTUGALSKA LIGA: Sporting - Santa Clara, fudbal
2.4.23
16:30
Direkt PORTUGALSKA LIGA: Chaves - Braga, fudbal
2.4.23
19:00
Direkt PORTUGALSKA LIGA: Rio Ave - Benfica, fudbal
2.4.23
21:30
Direkt PORTUGALSKA LIGA: Porto - Portimonense, fudbal
REKOMANDIMET
 • Belgian First Division A

  image
  The Belgian First Division A, Belgian Pro League, or 1A Pro League, is the top league competition for association football clubs in Belgium.
 • EFL League One

  image
  Engleska fudbalska liga 1 (često skraćeno kao League One ili Ski Bet League One u svrhu sponzorstva, a takođe je bila poznata i kao Football League One od 2004....
 • Russian Premier League

  image
  Ruska Premijer liga (ruski: Российская Футбольная Премьер-Лига) najjače je nogometno takmičenje u Rusiji. Osnovana je 2001. godine. U ligi se takmiči 16 klubova....
 • TFF 1. Lig

  image
  The TFF 1. Lig is the second level of the Turkish football league system. The league was founded in 2001 as the Turkish Second League Category A after the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.