Vlerësimi i përdoruesit: 8.85/10
(13 Voto)

Fotot

FA Premier LeagueFA Premier LeagueFA Premier LeagueFA Premier LeagueFA Premier LeagueFA Premier LeagueFA Premier LeagueFA Premier LeagueFA Premier LeagueFA Premier League
REKOMANDIMET
 • UEFA Europa Conference League

  image
  UEFA Evropska konferencijska liga je treće po snazi klupsko takmičenje koje organizuje UEFA, odmah posle Lige šampiona i Lige Evrope, a pobednik ovog takmičenja...
 • Taça da Liga

  image
 • Russian Premier League

  image
  Ruska Premijer liga (ruski: Российская Футбольная Премьер-Лига) najjače je nogometno takmičenje u Rusiji. Osnovana je 2001. godine. U ligi se takmiči 16 klubova....
 • Serie A

  image
  Serie A, also called Serie A TIM for sponsorship reasons, is a professional league competition for football clubs located at the top of the Italian football...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.