Transmetimet në kanale:

Arena Sport 1 RS  Arena Sport 2 RS  Arena Sport 4 RS  Arena Sport 3 RS  

Ishte në kanal:

Arena Sport 5 RS  Puls4  RTS1  RTL  

Episodi vijues:

Sot
14:30
ENGLESKA LIGA: Brentford - Arsenal, fudbal
Sot
14:30
ENGLESKA LIGA: Netbusters, fudbal
Sot
04:00
ENGLESKA LIGA: Newcastle - Bournemouth, fudbal
Nesër
06:00
ENGLESKA LIGA: Everton - West Ham, fudbal
Nesër
11:30
ENGLESKA LIGA: PL Stories fudbal, Ep. 12
Nesër
14:30
ENGLESKA LIGA: Tottenham - Leicester, fudbal
Nesër
04:00
ENGLESKA LIGA: Aston Villa - Southampton, fudbal
e mërkurë
06:00
ENGLESKA LIGA: Nottingham Forest - Fulham, fudbal
e mërkurë
14:00
ENGLESKA LIGA: Netbusters, fudbal
e mërkurë
14:30
ENGLESKA LIGA: Everton - West Ham, fudbal
e enjte
04:00
ENGLESKA LIGA: Brentford - Arsenal, fudbal
e enjte
06:00
ENGLESKA LIGA: Tottenham - Leicester, fudbal
e enjte
14:30
ENGLESKA LIGA: Aston Villa - Southampton, fudbal
e premte
04:00
ENGLESKA LIGA: Everton - West Ham, fudbal
e premte
06:00
ENGLESKA LIGA: Brentford - Arsenal, fudbal
e premte
14:30
ENGLESKA LIGA: Nottingham Forest - Fulham, fudbal
e premte
15:30
ENGLESKA LIGA: PL Stories fudbal, Ep. 12
e shtunë
04:00
ENGLESKA LIGA: Wolverhampton - Man. City, fudbal
1.10.22
10:00
ENGLESKA LIGA: Newcastle - Bournemouth, fudbal
1.10.22
12:00
ENGLESKA LIGA: Aston Villa - Southampton, fudbal
1.10.22
16:00
Direkt ENGLESKA LIGA: Bournemouth - Brentford, fudbal
1.10.22
16:00
Direkt ENGLESKA LIGA: Crystal Palace - Chelsea, fudbal
1.10.22
21:00
ENGLESKA LIGA: PL Stories fudbal, Ep. 13
1.10.22
22:00
ENGLESKA LIGA: Crystal Palace - Chelsea, fudbal
2.10.22
17:30
Direkt ENGLESKA LIGA: Leeds - Aston Villa, fudbal
2.10.22
20:00
ENGLESKA LIGA: Intervju, fudbal
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.