Lex je pametna i sarkastična, Presley je samouvjerena i snažna - njih dvije su najbolje prijateljice. Nakon što vatromet uništi brod oca njihovog prijatelja Munchya, one se odluče obogatiti.

Transmetimet në kanale:

Nickelodeon  

Episodi vijues:

11.12.21
18:30
Side Hustle 1, Ep. 23
11.12.21
18:50
Side Hustle 1, Ep. 17
12.12.21
18:30
Side Hustle 1, Ep. 24
12.12.21
18:50
Side Hustle 1, Ep. 18
18.12.21
18:50
Side Hustle 1, Ep. 1
19.12.21
18:30
Side Hustle 1, Ep. 25
19.12.21
18:50
Side Hustle 1, Ep. 2
26.12.21
18:30
Side Hustle 1, Ep. 26
26.12.21
18:50
Side Hustle 1, Ep. 4
REKOMANDIMET
 • Minus i plus (2021)

  e diel
  image
  Dalmatinka Lucija i Zagrepčanin Kruno, nakon samo mjesec dana poznanstva, impulzivno su odlučili stupiti u brak. Nakon vjenčanja počinje pravo upoznavanje,...
 • Stuck in the Middle (2016)

  e diel
  image
  The single-camera comedy series follows 14-year-old Harley Diaz as she maneuvers her way through the bustle of being a middle child in a family with six other...
 • Histori Familjare (2009)

  e diel
  image
  Një vështrim satirik i tri familjeve dhe ideve të secilit se kush është familja moderne. Secila nga familjet ka diçka të veçantë, që i bën situatat e tyre sa...
 • Miranda (2009)

  e diel
  image
  Miranda works in her joke shop with her best friend Stevie. She struggles when in social environments and no matter how hard she tries, she is always making a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.