Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • How the Universe Works (2010)

  image
  Një guidë për të kuptuar si funksionon kozmosi, nga krijimi deri tek galaktikat, yjet, planetet dhe hënat. Nga erdhën dhe si funksionon e gjithë skema.
 • Beautiful Excursions (2006)

  image
 • Global 3000

  image
  Global 3000 – DW’s globalization magazine looks at the issues that are moving us today, and shows how people are living with the opportunities and risks of...
 • Eco Africa - The Environment Magazine

  image
  DW's Eco Africa showcases innovative concepts and best practice projects from Africa and Europe and presents environment and climate change ideas that inspire...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.