poster

Law of the Lawless

Brigada (2002)

Aksion, Krim, Dramë | Rusi

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 8.3/10

Brigada is a group of four friends, who grew up together and formed a most powerful gang in Moscow. Initially they made business together, but an unplanned murder transformed them into a gang. Now their lives are at risk and there is no way back.

REKOMANDIMET
 • Havai Pesë-0 (2010)

  image
  Një njësi elitare policore është mbledhur për të luftuar krimet në shtetin e 50-të të Amerikës.
 • Autobahn Cop (1996)

  image
  Two police inspectors and their team from a Bonn-Koeln precint fight all sorts of criminals they encounter daily on major highways in Germany.
 • NCIS: LA (2009)

  image
  The Naval Criminal Investigation Service's Office of Special Projects takes on the undercover work and the hard to crack cases in LA. Key agents are G. Callen and...
 • Strike Force (2014)

  image
  A boisterous homicide detective is partnered with a neurotic narc to fight organized crime in the Dutch city of Tilburg. Strike Force is the most successful...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.