Dy çifte dhe shoku I tyre beqar perballen me veshtiresite e jetes ne cift, takimeve, angazhimeve dhe marteses. Marredheniet shihen ne faza te ndryshme te tyre. Njeri nga ciftet eshte ne fillimet e lidhjes ndersa cifti tjeter kane shume kohe bashke. Ata takohen here pas here me njeri-tjetrin per te diskutuar. Ne keto takime nuk mungon as shoku I tyre qe vazhdon te jete gjithe kohes vetem.

Transmetimet në kanale:

Tring Smile  

Ishte në kanal:

RTL2  Puls4  FOX Life  RTL Zwei  

Episodi vijues:

Sot
09:40
Rregullat e Lojës 5, Ep. 5
Sot
15:50
Rregullat e Lojës 5, Ep. 5
Sot
20:05
Rregullat e Lojës 5, Ep. 6
REKOMANDIMET
 • Dva i pol muškarca (2003)

  Sot
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Detektivi Monk (2002)

  Sot
  image
  Adrian Monk ndihmon policinë në punën e tij si një këshilltar civil. Policët e shikojnë atë si një legjendë të gjallë, megjithëse Monk ka vepruar goxha e...
 • Teoria Big Beng (2007)

  Sot
  image
  A woman who moves into an apartment next door to two brilliant but socially awkward physicists shows them how little they know about life outside of the laboratory.
 • Ajnshtajn (2017)

  Sot
  image
  A mundet një emër i famshëm dhe shkëndija e një gjeniu ta ndihmojë të sëmurin terminal, Feliks Anjshtajn, të zgjidhë krime të mistershme. 32 vjeçari Feliks është...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.