Këto janë aksidentet ajrore që kanë zënë faqet e para të mediave dhe që janë hetuar në mënyrë të detajuar nga specialistët e industrisë.

Transmetimet në kanale:

National Geographic  

Ishte në kanal:

RTL2  

Episodi vijues:

Sot
09:00
Hetimi i Aksidenteve Ajrore Raporti Special 1, Ep. 3, Pilotët Heronj
Sot
09:50
Hetimi i Aksidenteve Ajrore Raporti Special 1, Ep. 4, Aeroplani kundër Pilotit
17.6.23
09:05
Hetimi i Aksidenteve Ajrore Raporti Special 1, Ep. 5, Prova Shpërthyese
17.6.23
10:00
Hetimi i Aksidenteve Ajrore Raporti Special 1, Ep. 6, Vrasës në Kabinë?
24.6.23
09:05
Hetimi i Aksidenteve Ajrore Raporti Special 1, Ep. 7, Pjesët e Humbura
24.6.23
10:00
Hetimi i Aksidenteve Ajrore Raporti Special 1, Ep. 8, Përplasjet e Çuditshme
REKOMANDIMET
 • Fluturim mbi Tokë (2011)

  image
  Përjetoni planetin tonë si kurrë më parë... Ky është një udhëtim i cili përfshin të gjithë botën, të parë me sytë e zogjve. Shpend të rrallë, natyrë mahnitëse...
 • Qytetet antike të padukshme (2018)

  image
  Qytetet e lashta ende ruajnë surpriza dhe thesare të fshehura nga sytë tanë prej shekujsh. Tani me teknologjinë më të fundit të skanimit, do të zbulojmë sekretet...
 • Planeti Tokë (2006)

  image
  Përjetoni botën nga këndvështrimi i vetë kafshëve. Nga spektakli magjepsës i jetës së egër deri te takime intime, sezoni i dytë i Planetit Tokë ju sjell më afër...
 • The Code (2011)

  image
  Numbers are the rulers of the universe. What if there is a code for life's perfection? A code making the world we see, the "what we are" and the "everything else...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.