Transmetimet në kanale:

TV 4  

Episodi vijues:

Sot
14:00
Gliniarze
Nesër
14:00
Gliniarze
e mërkurë
14:00
Gliniarze
e enjte
14:00
Gliniarze
e premte
14:00
Gliniarze
REKOMANDIMET
 • Swamp Murders (2013)

  image
  Cdo episod tregon vrasje dhe krime te kryera nga familje te respektuara dhe njerez te nderuar qe s' mendohej kurre se do te arrinin deri ne kete pike.
 • Prevare (2011)

  image
  Detektivi kriminalističke reality serije „Prevara“ istražuju prijave i optužbe za počinjenje prevara. Istražitelji prikupljaju informacije od prijatelja i kolega...
 • Dosije

  image
  Srpski "Fox crime" rekonstruiše zločine koji se odvijaju pred našim očima. Ubistva, pljačke, otmice, trgovina ljudima...naći će se u fokusu kriminalističkih...
 • Barcelona Crime (2017)

  image
  With its expert and attractive crime squad run by Xavi Bonet and his charming partner Fina Valent, Barcelona can truly be proud of its homicide team: Xavi,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.