Transmetimet në kanale:

TRT Turk  

Ishte në kanal:

TRT 1  

Episodi vijues:

e shtunë
10:10
Acemi Anneler
e diel
04:10
Acemi Anneler
REKOMANDIMET
 • K.T.2 - Pravda na zadatku (2008)

  Sot
  image
  The three police inspectors are solving cases around the city of Zagreb.
 • Havai Pesë-0 (2010)

  Sot
  image
  Një njësi elitare policore është mbledhur për të luftuar krimet në shtetin e 50-të të Amerikës.
 • Utočište (2008)

  Sot
  image
  Stem cells, gene therapy, transplants, cloning; The very meaning of the word "humanity" changes daily in the modern world. But there is a darker side to the...
 • FBI (2018)

  Sot
  image
  Procedural drama about the inner workings of the New York office of the FBI, bringing to bear all the Bureau's skills, intellect and mind-blowing technology to...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.