poster

Murphy Brown

Murphy Brown (1988)

Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.8/10

Murphy Brown is a very selfish, stubborn, extremely hot-tempered but also talented, resourceful, clever and caring middle-aged reporter who works for FYI News Network and at the same time tries to raise her child as an unmarried, working woman. Her friends and co-workers, Corky, Jim, Frank and Miles, try to balance between her outbursts of anger and her family, personality or even financial crises. It's a difficult life for Murphy but she's got the guts to live it...

REKOMANDIMET
 • Ridiculousness (2011)

  e diel
  image
  Prezantuar nga Rob Dyrdek,"Çmenduri Gazmore" ("Ridiculousness") mbledh videot amatore për të qeshur nga interneti dhe i shndërron në një episod televiziv novator,...
 • Dobro došli u Utmark (2021)

  e diel
  image
  The elements in Utmark are strange and wild, and outsiders don't always fare well. A new schoolteacher rolls in, hopeful for a fresh start. She will soon learn...
 • Promjena igre (2015)

  e diel
  image
  A live-action sitcom about two 12-year-old girls who start a multi-million-dollar gaming company and take on rap superstar Double G as a business partner. As part...
 • Une jam Frenki (2017)

  e diel
  image
  Një vajzë që duket si një adoleshente, por që në fakt është e detyruar të fshehë identitetin e saj të vërtetë: atë të një roboti. Është mjaft inteligjente dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.