Jeta familjare e Kuzgunit shkatërrohet kur babai i tij, një polic i virtytshëm, mohon të jetë korruptuar nga një zot i famshëm i drogës në këmbim të lirimit të tij. Pasi ka rënë në kurthin e Rifatit, shokut të tij më të ngushtë, i cili është polici i vërtetë i korruptuar dhe dora e djathtë e zotit të drogës, babai i Kuzgunit arrestohet dhe vdes shpejt pas kësaj. Tragjedia godet përsëri kur banditët rrëmbejnë Kuzgunin 8 vjeçar i cili papritmas e gjen veten të vetëm në botë duke u përpjekur të mbi.

Ishte në kanal:

TDC  TV Klan  Klan Plus  Star TV TR  

REKOMANDIMET
 • Anatomia e Greit (2005)

  image
  Seriali dramatic me I ndjekur ne SHBA, fitues I dhjetera cmimeve. Pese protagoniste, me nje objektiv te vetem: te behen mjeket me te mire te vendit, eshte ky...
 • In all Friendliness (1998)

  image
  This show is focused on a fictional clinic in Leipzig called 'Sachsenklinik' as well as its staff and patients.
 • Euphoria (2019)

  image
  A look at life for a group of high school students as they grapple with issues of drugs, sex, and violence.
 • Mad Men (2007)

  image
  A drama about one of New York's most prestigious ad agencies at the beginning of the 1960s, focusing on one of the firm's most mysterious but extremely talented...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.