VINCENT MISIANO

Regjia:

  1. 1. Zakon i red (1990), Seriale
  2. 2. Prison Break (2005), Seriale
  3. 3. Tračerica (2007), Seriale
  4. 4. Crash (2008), Seriale
  5. 9. Crna lista (2013), Seriale
  6. 10. Chicago P.D. (2014), Seriale
  7. 11. Noćna smjena (2014), Seriale
  8. 12. Agent Carter (2015), Seriale
  9. 14. Bull (2016), Seriale
  10. 15. FBI (2018), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.