MARCO D'AMORE

Aktor:

 1. ...
  Diego
 2. 2. Gourmet Wars (2011), Seriale
  ...
  Cecio
 3. ...
  Marco
 4. 4. Perez. (2014), Film
 5. 5. Gomorrah (2014), Seriale
  ...
  Ciro Di Marzio
 6. 6. Alaska (2015), Film
  ...
  Toni
 7. ...
  Luca
 8. ...
  Il Merda (Giorgio Armani)
 9. ...
  Agostino
 10. ...
  Ciro Di Marzio
 11. 12. Security (2021), Film
  ...
  Roberto Santini

Regjia:

 1. 1. Gomorrah (2014), Seriale

Skenaristi:

 1. ...
  (screenplay)

Regjisori:

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.