LAURA BELSEY

Regjia:

 1. 5. Bosch (2014), Seriale
 2. 6. Blindspot (2015), Seriale
 3. 9. Bull (2016), Seriale
 4. 10. Propovjednik (2016), Seriale
 5. 11. S.W.A.T. (2017), Seriale
 6. 12. Instinkt (2018), Seriale
 7. 13. New Amsterdam (2018), Seriale
 8. 14. Batwoman (2019), Seriale
 9. 15. Deputy (2020), Seriale
 10. 16. For Life (2020), Seriale
 11. 17. The Equalizer (2021), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.