JOHN LE CARRÉ

Aktor:

 1. ...
  Commander

Skenaristi:

 1. ...
  (based on the novel by) (uncredited)
 2. ...
  (based on the book by)
 3. ...
  (based upon the novel by)
 4. ...
  (novel)
 5. ...
  (novel)
 6. ...
  (based on the novel by)
 7. 8. Spiuni (2011), Film
  ...
  (novel)
 8. ...
  (novel)
 9. ...
  (based on the novel by)
 10. ...
  (based on the novel by)
 11. ...
  (based on the novel by)

Regjisori:

 1. ...
  executive producer
 2. 2. Spiuni (2011), Film
  ...
  executive producer
 3. ...
  executive producer
 4. ...
  executive producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.