JEFF FRANKLIN

Aktor:

 1. ...
  Hotel Clerk

Regjia:

 1. 1. Full House (1987), Seriale

Skenaristi:

 1. ...
  (story)
 2. 3. Full House (1987), Seriale
  ...
  (created by)
 3. ...
  (created by)

Regjisori:

 1. ...
  associate producer / producer
 2. ...
  executive producer
 3. ...
  executive producer
 4. 4. Kasper (1995), Film
  ...
  co-producer
 5. ...
  executiveproducer/producer
 6. ...
  executive producer
 7. ...
  executive producer
 8. ...
  executive producer
 9. ...
  executive producer
 10. ...
  executive producer
 11. ...
  executiveproducer/producer
 12. ...
  executive producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.