JANE CURTIN

Aktor:

 1. ...
  Sylvia
 2. ...
  Marjorie
 3. ...
  Carol
 4. ...
  Charlene
 5. 5. Goditja (2013), Film
  ...
  Mrs. Mullins
 6. ...
  Marla Reddy
 7. ...
  Joanne Webster
 8. ...
  Joyce Klaven
 9. ...
  Charlene
 10. ...
  Charlene
 11. ...
  Judge Claire Whittaker
 12. ...
  Maureen Giorgio
 13. ...
  Charlene
 14. 14. Our Town (2003), Film
  ...
  Mrs. Webb
 15. ...
  Fran
 16. 17. Coneheads (1993), Film
  ...
  Prymatt Conehead / Mary Margaret DeCicco
 17. ...
  Elinore Schwab
 18. ...
  Elaine

Zeri:

 1. ...
  Algid Bunk
 2. 2. Antz (1998), Film
  ...
  Muffy

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.