GORAN GAJIC

Regjia:

 1. 1. Dug moru (2019), Seriale
 2. 4. OZ (1997), Seriale
 3. 5. Babilon 5 (1993), Seriale

Aktor:

 1. 1. Stado (2016), Film
  ...
  Reditelj (Koljin set)
 2. ...
  Panker I

Krijuesi:

 1. 1. Dug moru (2019), Seriale

Skenaristi:

 1. 1. Dug moru (2019), Seriale
  ...
  (co-creator)

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.