DAVID BOREANAZ

Aktor:

 1. 1. Seal Team (2017), Seriale
  ...
  Jason Hayes
 2. ...
  Detective Les Scanlon
 3. ...
  Ed T. Rush
 4. ...
  Roger Hargitay
 5. ...
  Luc Crash / Death / Satan
 6. 7. Bones (2005), Seriale
 7. ...
  Keith Clark
 8. ...
  Adam Carr
 9. 10. Angel (1999), Seriale
  ...
  Angel

Regjia:

 1. 1. Seal Team (2017), Seriale
 2. 2. Bones (2005), Seriale

Zeri:

 1. ...
  Hal Jordan / Green Lantern

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.