DAVID AYER

Aktor:

 1. ...
  First Russian Hitman
 2. ...
  Belle Reve Security Guard (Extended Edition)

Regjia:

 1. 5. Terbimi (2014), Film
 2. 7. Braitët (2017), Film
 3. 9. Deputy (2020), Seriale

Skenaristi:

 1. 1. U-571 (2000), Film
  ...
  (screenplay)
 2. ...
  (screenplay)
 3. 5. S:W:A:T (2003), Film
  ...
  (screenplay)
 4. 9. Terbimi (2014), Film

Regjisori:

 1. ...
  co-producer
 2. 5. Terbimi (2014), Film
 3. 6. Braitët (2017), Film
 4. ...
  executive producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.