CHRIS ADDISON

Aktor:

 1. 2. Lab Rats (2012), Seriale
  ...
  Dr Alex Beenyman
 2. ...
  Toby Wright
 3. 5. Doktor Hu (2005), Seriale
  ...
  Seb
 4. ...
  Performer

Regjia:

Skenaristi:

 1. ...
  (co-created by)

Krijuesi:

Regjisori:

 1. ...
  executive producer

Zeri:

 1. ...
  Psychiatrist

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.