Sôjirô Motoki

actor

Ditëlindje: 1914

Vdiq: 1977

Regjisori:

 1. 3. Nora inu (1949), Film
 2. 5. Shûbun (1950), Film
  ...
  planning producer
 3. 6. Ikiru (1952), Film
 4. 9. Donzoko (1957), Film
  ...
  associate producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.