Regjia:

  1. 3. The Comeback (2005), seriale
  2. 4. Grimm (2011), seriale
  3. 5. Grimm (2011), seriale
  4. 6. The Royals (2015), seriale
  5. 7. Powerless (2017), seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.