Aubrey Mather

actor

Vendi: United Kingdom

Gjinia: M

Ditëlindje: 1885-12-17

Vdiq: 1958-01-16

Aktor:

 1. ...
  Captain Brooke
 2. 2. Sabotage (1936), Film
  ...
  W. Brown & Sons Greengrocer
 3. ...
  Executor of General Laidlaw's Will
 4. ...
  Prof. Peagram
 5. ...
  Mayor Lacade
 6. ...
  Colonel Dent
 7. ...
  Man in Air Raid Shelter
 8. ...
  James
 9. ...
  Superintendent Sutherland
 10. ...
  Alastair
 11. ...
  Mr. Glass, Valet
 12. ...
  Dr. Griddlestone
 13. ...
  Merriman
 14. ...
  Professor Young
 15. ...
  Dr. Cameron
 16. ...
  W. Brown & Sons Greengrocer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.