Walter Marsh

actor

Ditëlindje: 1923

Vdiq: 2005

Aktor:

 1. 1. The Trap (1966), Film
  ...
  Preacher
 2. 2. Malone (1987), Film
  ...
  Congressman
 3. ...
  Sam Baker
 4. ...
  Principal
 5. ...
  Dr. Nathanson
 6. ...
  Doc Gilliwig
 7. ...
  Barber
 8. ...
  Crotchety Man
 9. ...
  Chess President
 10. ...
  Nat Macready
 11. 11. Glave (1994), Film
  ...
  Judge Jacobs
 12. ...
  Osgood Winter
 13. ...
  Judge #1
 14. ...
  Detective Moran
 15. ...
  Old Harry
 16. ...
  Dewey
 17. ...
  Smokey

Zeri:

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.