Osvaldo Ardiles

actor

Ditëlindje: 1952

Aktor:

  1. ...
    The Players: Argentina - Carlos Rey
  2. ...
    Self
  3. ...
    Self

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.