Harry Lauter

actor

Ditëlindje: 1914

Vdiq: 1990

Aktor:

 1. ...
  Naval Lt. Perkins
 2. ...
  Radio Officer
 3. ...
  Cpl. Jackson
 4. ...
  Outlaw Al Clark - aka Al Deacons
 5. ...
  Orderly
 6. ...
  Deputy
 7. ...
  Doc Hale
 8. ...
  Ed Masterson
 9. ...
  Wisler
 10. ...
  Doctor
 11. 11. Barquero (1970), Film
  ...
  Steele
 12. 12. Zig Zag (1970), Film
  ...
  Detective
 13. ...
  General Winthrop

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.