Yuriy Kutsenko

actor

Ditëlindje: 1967

Aktor:

 1. ...
  Lis (The Fox)
 2. ...
  Ignat
 3. ...
  Ignat
 4. ...
  Gudvin
 5. ...
  Gudvin
 6. ...
  Russian General
 7. ...
  Vepr
 8. ...
  Matvei
 9. 9. Yolki 2 (2011), Film
 10. 10. The Talk (2011), Film
 11. ...
  Professor
 12. ...
  Artyom
 13. ...
  Shatun
 14. 14. Mothers (2012), Film
  ...
  segment
 15. 15. Yolki 3 (2013), Film
  ...
  Andrey
 16. ...
  Major Glazunov
 17. 17. Ylli (2014), Film
  ...
  Kinozvezda
 18. 18. Yolki 5 (2016), Film
  ...
  Andrey
 19. ...
  Lyosha
 20. 21. Lazarat (2019), Film
  ...
  Kolo
 21. ...
  Bek
 22. 23. Cosmoball (2020), Film
  ...
  Krasnolitsyy okhrannik
 23. ...
  Aslanbek Jethojev

Skenaristi:

Regjisori:

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.