Yôko Katsuragi

actor

Gjinia: F

Ditëlindje: 1930-05-06

Vdiq: 2007-04-00

Aktor:

  1. 1. Banshun (1949), Film
    ...
    Misako
  2. 2. Shûbun (1950), Film
    ...
    Masako Hiruta

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.