Richard Steven Horvitz

actor

Ditëlindje: 1966

Aktor:

 1. ...
  Alan Eakian
 2. ...
  Alpha 5
 3. ...
  Various
 4. 4. Storm (1999), Film
  ...
  Danny
 5. ...
  Keith
 6. ...
  Billy
 7. 9. Mixels (2014), Seriale
  ...
  Kid #01
 8. ...
  Stevey Murple
 9. ...
  Larvin

Zeri:

 1. ...
  Alpha 5
 2. 2. Turbo (1997), Film
  ...
  Alpha 5
 3. ...
  Daggett Doofus Beaver
 4. ...
  Team Gangster Leader
 5. ...
  Additional Character Voice
 6. ...
  Puppy in Barn
 7. ...
  Otis
 8. ...
  Munchin Suitor
 9. ...
  Orange Haired Elf / Chestnut
 10. ...
  Imp
 11. ...
  Morpheus
 12. ...
  Zim
 13. ...
  Snap
 14. ...
  Alpha 9 / Alpha 8

Skenaristi:

 1. ...
  Snap

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.