David Grossman

actor

Regjia:

 1. 1. Sliders (1995), Seriale
 2. 4. CSI: Miami (2002), Seriale
 3. 7. CSI: NY (2004), Seriale
 4. 8. Kućanice (2004), Seriale
 5. 9. Bones (2005), Seriale
 6. 10. Osveta (2011), Seriale
 7. 11. Šok terapija (2011), Seriale
 8. 12. Grimm (2011), Seriale
 9. 14. Salem (2014), Seriale
 10. 15. Scorpion (2014), Seriale
 11. 16. 12 majmuna (2015), Seriale
 12. 18. Sirena (2018), Seriale
 13. 19. 911 (2018), Seriale
 14. 21. Magnum (2018), Seriale
 15. 22. Why Women Kill (2019), Seriale
 16. 23. U mraku (2019), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.