Sergey Garmash

actor

Ditëlindje: 1958

Aktor:

 1. ...
  Sgt. Pavlov
 2. ...
  Captain
 3. ...
  Urka
 4. 4. Our Own (2004), Film
  ...
  Security Officer
 5. ...
  Oleg
 6. 6. Piranha (2006), Film
  ...
  Zima
 7. ...
  Antipov, Sr.
 8. 8. Katyn (2007), Film
  ...
  Maj. Popov
 9. ...
  Uteshitelny
 10. 10. 12 (2007), Film
 11. 11. Morphine (2008), Film
  ...
  Vasiliy Osipovich
 12. 12. Hipsters (2008), Film
  ...
  Otets Melsa
 13. ...
  Otets Dimy
 14. ...
  Zef
 15. ...
  Valeriy Sinitsyn - kapitan militsii
 16. ...
  Beznogiy serzhant na barzhe
 17. 17. The Edge (2010), Film
  ...
  Major Fishman
 18. ...
  Drozdov
 19. 19. Home (2011), Film
  ...
  Viktor Shamanov
 20. ...
  Khlybustin
 21. 21. Pepel (2013), Seriale
  ...
  Major Zakhar Kupriyanov, Investigator
 22. ...
  Odnorukiy dvoryanin
 23. ...
  Major Taratuta
 24. 24. MATILDA (2017), Film
  ...
  Aleksandr III
 25. ...
  Sergey Pavlov, head of Goskomsport
 26. ...
  Vice-Prime Minister
 27. ...
  Vasnetsov
 28. ...
  Vice-premier

Skenaristi:

 1. ...
  (co-writer)

Regjisori:

Zeri:

 1. ...
  Kazbek
 2. ...
  Kazbek
 3. ...
  Moran

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.