Kim Nguyen

actor

Regjia:

  1. 5. Mr. Mayor (2021), seriale
  2. 8. Boo, Bitch (2022), seriale

Skenaristi:

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.