Sigrun Laste

actor

Regjia:

  1. 1. Terra X (1982), Seriale
  2. 2. ZDFzeit (2012), Seriale

Skenaristi:

  1. 1. Terra X (1982), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.