Gints Grube

actor

Regjia:

Skenaristi:

Regjisori:

 1. ...
  co-producer
 2. ...
  co-producer
 3. ...
  co-producer
 4. ...
  associate producer
 5. 10. The Shift (2020), Film
 6. ...
  co-producer
 7. ...
  executive line producer
 8. 15. January (2022), Film

Aktor:

 1. 1. Weltspiegel (1963), Seriale
  ...
  Self

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.