Michael Dorn

Ditëlindje: 1952

Aktor:

 1. ...
  Bit
 2. 2. CHiPs (1977), Seriale
  ...
  Officer Jebediah Turner
 3. ...
  Dan Hislan
 4. ...
  Lt. Worf
 5. ...
  Colonel Worf
 6. ...
  Lt. Cmdr. Worf
 7. ...
  Worf
 8. ...
  Worf
 9. ...
  I.M. Weasel
 10. 10. I.M. Weasel (1997), Seriale
  ...
  I.M. Weasel
 11. ...
  Worf
 12. ...
  Lieutenant Steve Driscoll
 13. 14. Mach 2 (2000), Film
  ...
  Barry Rogers
 14. ...
  Bob Bowman
 15. ...
  Skyscraper Jackson
 16. ...
  Det. Thomas Greenwood
 17. ...
  Hitman
 18. ...
  Sandman
 19. ...
  Worf
 20. ...
  Martian Centurion Robots
 21. 22. Megas XLR (2004), Seriale
  ...
  Attendant
 22. 23. Descent (2005), Film
  ...
  General Fielding
 23. ...
  Sandman
 24. ...
  Taylor
 25. 26. Shockwave (2006), Film
  ...
  General Buskirk
 26. ...
  Kyle
 27. 28. Kestëll (2009), Seriale
  ...
  Dr. Carter Burke
 28. ...
  Captain Mozar
 29. 30. Ted 2 (2015), Film
  ...
  Rick
 30. ...
  Dr. Gil Parker
 31. ...
  Dr. Deystrum

Zeri:

 1. ...
  Virtual Voice of Dante
 2. ...
  Rufus 3000
 3. ...
  Ferdinand

Narratori:

Regjia:

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.