Solvan Naim

actor

Regjia:

  1. 1. Lista e zeze (2013), Seriale
  2. 2. Power (2014), Seriale
  3. 4. Snowfall (2017), Seriale
  4. 7. It's Bruno! (2019), Seriale
  5. 9. 61st Street (2022), Seriale

Aktor:

  1. 1. It's Bruno! (2019), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.