Lee Shallat Chemel

actor

Ditëlindje: 1943

Regjia:

  1. 1. Full House (1987), Seriale
  2. 2. Murphy Brown (1988), Seriale
  3. 5. The Nanny (1993), Seriale
  4. 8. Gg (2007), Seriale
  5. 10. Cougar Town (2009), Seriale
  6. 11. The Middle (2009), Seriale
  7. 12. Happy endings (2011), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.