Katerina Shpitsa

actor

Ditëlindje: 1985

Aktor:

 1. 1. Metro (2013), Film
  ...
  Alisa
 2. ...
  Liza
 3. ...
  Poddubny's Wife
 4. ...
  Lyubov Shevtsova
 5. ...
  Viktoriya
 6. 7. Yolki 5 (2016), Film
 7. 8. Friday (2016), Film
  ...
  Vera
 8. ...
  Poddubny's Wife

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.