Nikola Ljuca

actor

Ditëlindje: 1985

Regjia:

  1. 1. Humidity (2016), Film
  2. 2. Besa (2018), Seriale

Skenaristi:

  1. 1. Humidity (2016), Film

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.